per: 18-09-2005

Eindklassement ORCF 2005
Rookie's in oranje gekleurd

 
Rank
Naam
Woonplaats
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Totaal
met schrap
   1 Rene Brouwer Wirdum (Frl.) 200 200 145 161 132  145 851
   2 Rene Kuipers Emmen 110   72 125 200 200  200  835
   3 Lammert Stellema Burdaard 120 145 110 180 120  115 680
   4 Sikko Pander Drogeham 132 120   64   96 180  130 658
   5 Edwin Driesen Rotterdam 100   96 161   72 115  180 652
   6 Marco Kielstra Wirdum (Frl.) 161 100 180 125   --    84 650
   7 Renze Postma Surhuizum   96   88 200 132   80  110 626
   8 Meint van der GaliŽn Drogeham   76 180 132 110   --  120 618
   9 Eric Vermeulen Kortenhoef 125 125 120 145   --    96 611
 10 Erwin Rouwenhorst Rijssen   68 161   96   54   --  125 504
 11 Onno Werkhoven Driebergen 145   68   76   84   84    88 477
 12 Egbert Kamping Veenoord   --    28   88 120 161    76 473
 13 Thomas Geersing Hoogkerk 105 105   36 100   --  100 446
 14 Teun van der Wey Drachten 180 132 115   --   --    -- 427
 15 Mike Meyndert Schiedam   84   64 105   --   --  161 414
 16 Johan Pander Drogeham   57   54   33 105   88    57 361
 17 Evert Wendelaar Bonga Minnertsga   22   45   57   92 100    60 354
 18 Roy Stegeman Drachten   88 110   --   --   92    28 318
 19 Ronnie Pander Drogeham   39   33   84   80 105    -- 308
 20 Siebolt Prins Bakkeveen   64   51   54   64   --    72 305
 21 Jan van der Velde Surhuisterveen   --   --   92   -- 145    51 288
 22 Menno Krist Kootstertille   54   24   26   57   72    68 275
 23 Rene Kats Harkema   45 115   60   --   --    54 274
 24 Wibo Kats Harkema   80   92 100   --   --    -- 272
 25 Hessel Meyer Engelum   48   39   51   48   --    80 266
 26 Sikko Krist Harkema   24     9   48   60   96    33 261
 27 Rene Veenstra Drachten   30   60   --   -- 125    42 257
 28 Freek Spijksma Burdaard   42   20   --   88   --  105 255
 29 Jack Engelen Den Helder   72   10   18   -- 110    45 255
 30 Roelof Marissen Witteveen   28   42   68   76   --    36 250
 31 Erwin Hut Ureterp   --   84   72   --   --    64 220
 32 Babs Engelen Den Helder   51   22   42   --   76    26 216
 33 Herman Bosman Gorredijk   20   76   20   --   --    92 208
 34 Sicco van der Mei Beetsterzwaag   --   --   39  115   --    39 193
 35 Sjouke van der Veen Harkema   92   80   --   68   --    --   190*
 36 Jean Paul Mulder Hoogezand 115   57   --   --   --    -- 172
 37 Gert Geersing Peizermade   60   26   30   51   --    -- 167
 38 Arien Mulder Emmen   33   18   45   --   --    24 120
 39 John Mulder ?   18   --   24   --   --    48   90
 40 Bram Korma Eelde   --   --   80   --   --    --   80
 41 Catrinus de Boer Damwoude   26   16   --   --   --    30   72
 42 Jacob Hoeksma Buitenpost   36   --   22   --   --    --   58
 43 Anne Gorter Drachten   --   48   --   --   --    --   48
 44 Gert-Jan Saarberg Leeuwarden   --   36   --   --   --    --   36
 45 Cuno Vonk Krimpen ad IJssel   --   30   --   --   --    --   30
 46 Peter Oosterhoff Een-west   --   --   28   --   --    --   28
 47 Pieter van der Iest Harkema   16   12   --   --   --    --   28
 48 Willem Nicolai Harkema   --   14   --   --   --    --   14
 49 Riekele Postma Surhuizum   14   --   --   --   --    --   14
 50 Anne Storm Jistrum   12   --   --   --   --    --   12
 * 50 punten in mindering gebracht wegens geen baan-inzet in de finale tijdens de 4e clubwedstrijd.
                   
 51 Feye Hellinga Twijzelerheide   --   --   --   --   --   --  
  Ron Krikke Groningen   --   --   --   --   --   --  
  Patrick Minnema Sneek   --   --   --   --   --   --  
  Wierd Nicolai Harkema   --   --   --   --   --   --  
  Jannes Ottens Zevenhuizen   --   --   --   --   --   --  
  Rene Papa Oudega   --   --   --   --   --   --  
  Sytze Storm Jistrum   --   --   --   --   --   --  
   Wiebe Terpstra Surhuisterveen    --   --   --   --   --   --  
  Wieger van der Veen Augustinusga   --   --   --   --   --   --  
  Bram Visser Drachten   --   --   --   --   --   --