Final results 3e Open Club Wedstrijd ORCF from 22-05-2005 at Boelenslaan
Snelste race-ronde van de dag: Rene Kuipers 22,62 sec. gereden in de Finale.
                                                               best heat =place
place ORCF name, first name              nation                laps  time           laps   time     points
------------------------------------------------------------------------------------------ FINAL ----------
  1      5 Kuipers, Rene      07         ORCF                  20 8.10,44     1     73 30.08,44      200
  2     44 Stellema, Lammert  15         ORCF                  18 8.09,33    11     71 30.07,95      180
  3     36 Brouwer, Rene      12         ORCF                  19 8.15,35     3     71 30.24,65      161
  4     32 Vermeulen, Eric    19         ORCF                  19 8.17,80     5     67 30.17,20      145
  5      3 Postma, Renze  01             ORCF                  19 8.13,09     2     67 30.22,85      132
  6      1 Kielstra, Marco    10         ORCF                  19 8.15,98     4     66 30.20,12      125
  7    174 Kamping, Egbert   63          ORCF                  18 8.07,13    10     65 30.00,40      120
  8 +   38 Boer, Julien                  MC NESSELANDE         17 8.01,43    18     65 30.14,32       --
  9     33 Mei van de, Sikko     31      ORCF                  18 8.10,27    12     64 30.21,08      115
 10     13 Galien van der, Meint05       ORCF                  17 8.01,55    19     63 30.10,73      110
------------------------------------------------------------------------------------ 1/2 SUBFINAL ---------
 11     14 Pander, Johan      13         ORCF                  19 8.23,24     7    A:42 20.01,45     105
 12      2 Geersing, Thomas   18         ORCF                  18 8.01,51     9    A:41 20.23,70     100
 13     24 Pander, Sikko      20         ORCF                  19 8.25,92     8    B:39 20.28,16      96
 14    176 Wendelaar.Bonga, Evert  56    ORCF                  18 8.27,25    17    A:38 20.13,68      92
 15    171 Spijksma, Freek  50           ORCF                  14 8.21,95    26    B:37 20.02,86      88
 16     35 Werkhoven, Onno  02           ORCF                  19 8.20,72     6    B:36 17.34,87      84
 17     23 Pander, Ronnie     17         ORCF                  18 8.25,09    16    B:36 20.09,57      80
 18     37 Marissen, Roelof 44           ORCF                  18 8.23,28    14    B:35 20.14,50      76
 19     17 Driesen, Edwin  65            ORCF/MC NESSELANDE    18 8.12,71    13    A:35 20.19,17      72
 20     31 Veen van der, Sjouke 09       ORCF                  18 8.23,59    15    A:34 20.22,29      68
------------------------------------------------------------------------------------ 1/4 SUBFINAL ---------
 21     27 Prins, Siebolt      11         ORCF                  17 8.17,40    21    A:30 15.02,96     64
 22     30 Krist, Sikko       36         ORCF                  15 8.07,80    23    A:28 15.06,74      60
 23 +  177 Kuipers, Dennis               Gast                  15 8.11,35    24    B:27 15.20,74      --
 24     29 Krist, Menno       32         ORCF                  16 8.30,88    22    B:25 15.04,55      57
 25    132 Rouwenhorst, Erwin    46      ORCF                  17 8.14,91    20    B:23 15.20,06      54
 26     12 Geersing, Gert     40         ORCF                  14 8.14,47    25    A:18 10.23,58      51
 27 +  116 Rijnsoever van, Marcel        Mc Nesselande         11 8.13,11    27    A:          -      --
 28    173 Meijer, Hessel 53             ORCF                   7 4.00,96    28    B:          -      48
------------------------------------------------------------------------------------------------------------