Final results 2e Open Club Wedstrijd ORCF from 17-04-2005 at Boelenslaan
Snelste race-ronde van de dag: Julian Boer 22,06 sec. gereden in de Finale
                                                          best heat =place
place name, first name              nation                laps  time           laps   time     points
------------------------------------------------------------------------------------- FINAL ----------
  1   Brouwer, Rene      12         ORCF                  19 8.00,53     4     72 30.09,06      200
  2   Galien van der, Meint05       ORCF                  20 8.20,70     2     70 29.51,16      180
  3 + Boer, Julien                  MC NESSELANDE         18 8.18,06    15     69 30.36,92       --
  4   Rouwenhorst, Erwin    46      ORCF                  16 8.01,44    25     66 30.21,02      161
  5   Stellema, Lammert  15         ORCF                  18 8.15,43    14     65 30.14,79      145
  6   Weij van der, Teun 03         ORCF                  19 8.12,92     6     64 30.09,82      132
  7   Vermeulen, Eric    19         ORCF                  19 8.25,49     9     54 30.06,26      125
  8   Pander, Sikko      20         ORCF                  19 8.19,73     8     47 30.07,54      120
  9   Kats, Rene    47              ORCF                  18 8.14,44    13     37 21.13,73      115
 10   Stegeman, Roy      04         ORCF                  18 8.10,99    11      2    32,84      110
------------------------------------------------------------------------------- 1/2 SUBFINAL ---------
 11   Geersing, Thomas   18         ORCF                  16 8.15,63    32    B:46 20.14,71     105
 12   Kielstra, Marco    10         ORCF                  18 8.03,57    10    B:44 20.00,09     100
 13 + Driesen, Edwin  65            ORCF/MC NESSELANDE    16 8.01,59    26    B:40 20.03,00      96
 14   Kats, Wibo         43         ORCF                  16 8.10,88    30    B:39 20.05,66      92
 15   Postma, Renze  01             ORCF                  20 8.21,90     3    A:39 20.12,76      88
 16   Hut, Erwin        25          ORCF                  16 8.13,15    31    A:39 20.25,31      84
 17   Veen van der, Sjouke 09       ORCF                  18 8.12,01    12    B:38 16.31,13      80
 18 + Bosman, Herman 54             ORCF                  19 8.12,68     5    A:17  9.46,87      76
 19   Kuipers, Rene      07         ORCF                  20 8.17,42     1    A:17 14.13,49      72
 20   Werkhoven, Onno  02           ORCF                  19 8.13,07     7    A: 8  3.01,30      68
------------------------------------------------------------------------------- 1/4 SUBFINAL ---------
 21   Meyendert, Mike 29            ORCF                  17 8.28,41    22    B:33 15.18,52      64
 22   Veenstra, Rene     41         ORCF                  16 8.08,39    29    A:32 15.08,55      60
 23   Mulder, Jean-Paul33           ORCF                  16 7.45,66    23    A:32 15.18,57      57
 24   Pander, Johan      13         ORCF                  17 8.09,64    19    A:32 15.31,12      54
 25   Prins, Sibolt      11         ORCF                  17 8.25,08    21    A:32 15.33,38      51
 26   Gorter, Anne      24          ORCF                  18 8.18,86    16    B:29 12.54,61      48
 27   Wendelaar.Bonga, Evert  56    ORCF                  15 8.19,95    38    B:28 15.29,44      45
 28   Marissen, Roelof 44           ORCF                  17 8.09,52    18    B:25 15.27,76      42
 29   Meijer, Hessel 53             ORCF                  17 8.20,27    20    B:21 11.40,31      39
 30   Saarberg, Gert-Jan 16         ORCF                  16 8.08,33    28    B:19 10.23,83      36
 31 + Weijden van der, Ron          MC NESSELANDE         16 8.00,80    24    B:13  6.54,80      --
 32   Pander, Ronnie     17         ORCF                  18 8.27,60    17    A:10  4.26,41      33
 33 + Vonk, Cuno  64                ORCF                  16 8.05,81    27    A: 2  3.20,15      30
 34   Kamping, Egbert   63          ORCF                  16 8.19,51    33    A:          -      28
------------------------------------------------------------------------------- 1/8 SUBFINAL ---------
 35   Geersing, Gert     40         ORCF                  15 8.12,48    36    B:20 10.16,44      26
 36   Krist, Menno       32         ORCF                  16 8.31,68    35    A:17  8.54,60      24
 37   Engelen, Babs      38         ORCF                  13 8.12,42    42    B:17 10.01,16      22
 38 + Soetedjo, Iqbal               MC NESSELANDE         12 8.18,02    44    B:13  8.20,34      --
 39   Spijksma, Freek  50           ORCF                  13 7.16,82    41    A: 7  2.48,47      20
 40   Mulder, Arien      23         ORCF                  16 8.22,63    34    B:          -      18
 41   Boer de, Trinus 39            ORCF                  15 8.17,66    37    A:          -      16
 42   Kuipers, Dennis               Waailapracing         15 8.24,38    39    A:          -      --
 43   Nicolai, Willem  66           ORCF                  14 8.25,25    40    B:          -      14
 44   Iest van der, Pieter  42      ORCF                  13 8.27,50    43    A:          -      12
 45   Engelen, Jack      30         ORCF                   2   57,51    45    A:          -      10
 46   Krist, Sikko       36         ORCF                   2 1.04,72    46    B:          -       9