Final results 6e Open Club Wedstrijd ORCF from 18-09-2005 at Boelenslaan
Snelste race-ronde van de dag: Rene Kuipers 22,04 sec. gereden in de Finale.
                                                                        best heat =place
place ORCF name, first name                 nation                      laps  time           laps   time     points
--------------------------------------------------------------------------------------------------- FINAL ----------
  1      5 Kuipers, Rene      07            ORCF              NL        20 8.23,62     4     77 30.10,29      200
  2     17 Driesen, Edwin  65               ORCF/MC NESSELANDE    NL    20 8.01,15     1     75 30.05,12      180
  3      8 Meyendert, Mike 29               ORCF        NL              20 8.18,57     3     72 30.03,60      161
  4     36 Brouwer, Rene      12            ORCF           NL           19 8.21,59     9     72 30.15,06      145
  5     24 Pander, Sikko      20            ORCF                        19 8.06,57     6     70 30.08,50      130
  6    132 Rouwenhorst, Erwin    46         ORCF                        18 8.00,38    10     66 30.00,23      125
  7     13 Galien van der, Meint05          ORCF                        19 8.03,57     5     63 30.03,11      120
  8     44 Stellema, Lammert  15            ORCF                        19 8.08,33     7     46 18.46,33      115
  9      3 Postma, Renze  01                ORCF         NL             20 8.05,76     2     43 21.20,33      110
 10 +   70 Noordwijk van, Rob               Hmrc        NL              17 8.19,37    26     23  9.54,36       --
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1/2 SUBFINAL ---------
 11    171 Spijksma, Freek  50              ORCF            NL          18 8.00,48    11    A:45 20.26,25     105
 12 +   88 Berg van de, Johan               Hmrc      NL                17 8.02,66    21    A:44 20.17,61      --
 13      2 Geersing, Thomas   18            ORCF                        17 8.12,76    24    B:41 20.06,97     100
 14 +  177 Kuipers, Dennis                  Waailap-Racing   NL         18 8.12,58    15    A:40 20.04,18      --
 15 +   99 Weijden van der, Ron             MC NESSELANDE    NL         17 8.00,90    19    A:34 20.15,28      --
 16     32 Vermeulen de Tank, Eric    19    ORCF     NL                 18 8.10,68    13    A:33 14.34,92      96
 17 +  108 Mulder, Willem                   HMRC                        18 8.18,17    16    B:26 14.10,42      --
 18    152 Bosman, Herman 54                ORCF      NL                18 8.12,24    14    B:21 10.04,53      92
 19     35 Werkhoven, Onno  02              ORCF            NL          19 8.11,70     8    B:18  7.04,82      88
 20      1 Kielstra, Marco    10            ORCF             NL         18 8.02,21    12    B:10  5.44,23      84
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1/4 SUBFINAL ---------
 21    173 Meijer, Hessel 53                ORCF                        17 8.07,87    22    B:32 15.06,05      80
 22    174 Kamping, Egbert   63             ORCF                        17 8.01,11    20    B:32 15.16,46      76
 23     27 Prins, Sibolt      11            ORCF                        17 8.19,62    28    B:32 15.29,11      72
 24     29 Krist, Menno       32            ORCF                        17 8.26,14    29    A:28 15.14,62      68
 25     15 Hut, Erwin        25             ORCF                        17 8.19,53    27    A:21  9.33,31      64
 26    176 Wendelaar.Bonga, Evert  56       ORCF                        18 8.19,67    17    A:16  7.26,14      60
 27     14 Pander, Johan      13            ORCF                        16 8.18,09    33    A:14 11.00,01      57
 28 +  102 Soetedjo, Iqbal                  MC NESSELANDE    NL         15 8.14,48    36    B:13  6.44,45      --
 29    196 Kats, Rene    47                 ORCF                        16 8.03,76    30    B:11  6.38,40      54
 30     51 Velde van der, Jan 26            ORCF                        17 8.10,24    23    A: 8  3.34,05      51
 31    170 Mulder, John   49                ORCF                         9 7.40,51    42    B: 5  2.52,22      48
 32      9 Engelen, Jack      30            ORCF                        15 8.08,58    35    A: 3  1.17,72      45
 33     50 Veenstra, Rene     41            ORCF                        18 8.25,50    18    B:          -      42
 34     33 Mei van de, Sikko     31         Orcf       NL               17 8.15,83    25    A:          -      39
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1/8 SUBFINAL ---------
 35 +  116 Rijnsoever van, Marcel Peppie    Mc Nesselande               13 8.00,36    40    B:20 10.19,36      --
 36     37 Marissen, Roelof 44              ORCF                        16 8.10,41    31    A:          -      36
 37     30 Krist, Sikko       36            ORCF                        16 8.16,81    32    B:          -      33
 38 +  111 Gils van, Michel                 Mc Nesselande    NL         16 8.21,32    34    B:          -      --
 39     64 Boer de, Trinus 39               Orcf                        15 8.14,69    37    A:          -      30
 40     40 Stegeman, Roy      04            ORCF                        14 8.02,09    38    B:          -      28
 41     10 Engelen, Babs      38            ORCF                        13 7.58,63    39    A:          -      26
 42      6 Mulder, Arien      23            ORCF                        10 4.45,61    41    A:          -      24
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------