Final results 3e Open Club Wedstrijd ORCF from 22-05-2005 at Boelenslaan
Snelste race-ronde van de dag: Rene Kuipers 21,67 sec. gereden in de Finale.

                                                                                best heat =place
place ORCF name, first name              nation            laps  time           laps   time     points
-------------------------------------------------------------------------------------- FINAL ----------
  1      3 Postma, Renze  01             ORCF              21 8.15,23     2     75 30.26,23      200
  2      1 Kielstra, Marco    10         ORCF              19 8.03,49    10     73 30.29,04      180
  3     17 Driesen, Edwin  65            ORCF              20 8.20,97     7     69 30.34,15      161
  4     36 Brouwer, Rene      12         ORCF              20 8.13,22     5     67 30.32,77      145
  5     13 Galien van der, Meint05       ORCF              19 8.00,37     9     65 30.28,95      130
  6      5 Kuipers, Rene      07         ORCF              21 8.01,81     1     64 30.10,20      125
  7     32 Vermeulen, Eric    19         ORCF              19 8.14,07    12     64 30.31,35      120
  8     34 Weij van der, Teun 03         ORCF              20 8.09,81     4     60 30.18,72      115
  9     44 Stellema, Lammert  15         ORCF              20 8.19,99     6     57 30.18,05      110
 10      8 Meyendert, Mike 29            ORCF              21 8.20,26     3     56 26.12,73      105
-------------------------------------------------------------------------------- 1/2 SUBFINAL ---------
 11     56 Kats, Wibo         43         ORCF              13 6.06,76    37    A:46 20.09,27     100
 12    132 Rouwenhorst, Erwin    46      ORCF              19 8.15,96    14    B:45 20.28,86      96
 13     51 Velde van der, Jan 26         ORCF              17 7.32,50    26    B:44 20.07,44      92
 14    174 Kamping, Egbert   63          ORCF              19 8.21,78    17    A:42 20.03,12      88
 15     23 Pander, Ronnie     17         ORCF              19 8.21,72    16    B:40 20.13,63      84
 16     58 Korma, Bram    14             Orcf              20 8.23,51     8    B:39 15.48,41      80
 17     35 Werkhoven, Onno  02           ORCF              19 8.14,33    13    A:38 20.25,92      76
 18     15 Hut, Erwin        25          ORCF              18 8.23,48    24    B:23 10.14,55      72
 19     37 Marissen, Roelof 44           ORCF              19 8.18,45    15    A:18  8.41,83      68
 20     24 Pander, Sikko      20         ORCF              19 8.06,41    11    A: 3  1.08,65      64
-------------------------------------------------------------------------------- 1/4 SUBFINAL ---------
 21    196 Kats, Rene    47              ORCF              17 8.08,09    28    B:34 15.25,19      60
 22    176 Wendelaar.Bonga, Evert  56    ORCF              17 8.02,43    27    A:32 15.04,06      57
 23     27 Prins, Sibolt      11         ORCF              18 8.21,67    23    A:31 15.03,57      54
 24    173 Meijer, Hessel 53             ORCF              17 8.11,12    29    A:31 15.10,56      51
 25     30 Krist, Sikko       36         ORCF              18 8.27,69    25    A:29 15.01,78      48
 26 +  177 Kuipers, Dennis               Gast              16 8.15,28    30    B:28 15.10,09      --
 27      6 Mulder, Arien      23         ORCF              19 8.23,67    18    B:27 15.24,44      45
 28     10 Engelen, Babs      38         ORCF              14 8.19,74    36    B:25 15.33,51      42
 29 +   18 Stoutjesdijk, Serge           MC NESSELANDE     18 7.59,97    20    B:18  9.16,50      --
 30     33 Mei van de, Sikko     31      ORCF              19 8.26,38    19    A:17  7.53,48      39
 31      2 Geersing, Thomas   18         ORCF              18 8.18,22    22    B:16  7.33,40      36
 32     14 Pander, Johan      13         ORCF              18 8.17,00    21    A: 1    11,10      33
 33     12 Geersing, Gert     40         ORCF              16 8.23,80    32    B:          -      30
 34    175 Oosterhoff, Peter  55         ORCF               5 3.01,70    39    A:          -      28
-------------------------------------------------------------------------------- 1/8 SUBFINAL ---------
 35 +  116 Rijnsoever van, Marcel        Mc Nesselande     14 8.18,77    35    A:10  5.06,37      --
 36     29 Krist, Menno       32         ORCF              15 8.09,56    33    A: 4  1.38,69      26
 37    170 Mulder, John   49             ORCF              14 8.04,40    34    B: 1    40,54      24
 38     59 Hoeksma, Jacob  34            ORCF              16 8.19,65    31    A:          -      22
 39    152 Bosman, Herman 54             ORCF              11 4.51,98    38    B:          -      20
 40      9 Jack Engelen   30             ORCF                       -                      -      18
-------------------------------------------------------------------------------------------------------