Final Results Open Club Wedstrijd ORCF from 27-03-2005 at Boelenslaan

Snelste race-ronde van de dag: Onno Werkhoven  23,34 sec. gereden in 1/2 A Subfinale

                                                   best heat = place
place name, first name            club             laps  time           laps   time     points
------------------------------------------------------------------------------ FINAL ----------
  1   Schouten, John              MC Nesselande    18 8.00,84     5     70 30.06,65       --
  2   Brouwer, Rene      12       ORCF             18 8.24,96     6     66 30.18,93      200
  3   Weij van der, Teun 03       ORCF             18 8.00,68     4     65 30.08,14      180
  4   Kielstra, Marco    10       ORCF             17 8.06,88     8     63 30.11,52      161
  5   Werkhoven, Onno    02       ORCF             17 8.20,25    13     63 30.13,23      145
  6   Pander, Sikko      20       ORCF             18 8.28,68     7     58 30.14,18      132
  7   Vermeulen, Eric    19       ORCF             15 8.05,37    23     57 30.00,39      125
  8   Stellema, Lammert  15       ORCF             15 8.17,89    26     39 25.31,64      120
  9   Mulder, Jean-Paul33         ORCF             17 8.11,46    11     13  5.58,06      115
 10   Kuipers, Rene      07       ORCF             18 8.00,39     2      6  2.13,83      110
------------------------------------------------------------------------ 1/2 SUBFINAL ---------
 11   Geersing, Thomas   18       ORCF             17 8.07,24    10    B:43 20.13,08     105
 12   Driesen, Edwin              ORCF             17 8.24,71    14    B:43 20.25,03     100
 13   Postma, Renze      01       ORCF             18 8.00,67     3    A:40 20.17,86      96
 14   Veen van der, Sjouke 09     ORCF             17 8.17,61    12    B:40 20.28,24      92
 15   Stegeman, Roy      04       ORCF             17 8.06,94     9    A:39 20.13,22      88
 16   Meyendert, Mike    29       ORCF             16 8.09,03    17    A:36 20.18,83      84
 17   Kats, Wibo         43       ORCF             16 8.15,53    21    A:34 20.00,09      80
 18   Galien van der, Meint05     ORCF             19 8.20,50     1    A:28 14.55,48      76
 19   Engelen, Jack      30       ORCF             15 8.23,83    28    B:22 11.22,51      72
 20   Rouwenhorst, Erwin 46       ORCF             15 8.07,47    24    B:11  5.10,82      68
------------------------------------------------------------------------ 1/4 SUBFINAL ---------
 21   Prins, Sibolt      11       ORCF             15 8.07,82    25    A:29 15.25,68      64
 22   Stoutjesdijk, Serge         MC NESSELANDE    16 8.09,83    18    B:28 14.49,34      --
 23   Geersing, Gert     40       ORCF             13 8.29,47    34    B:27 15.07,50      60
 24   Pander, Johan      13       ORCF             15 8.27,31    29    A:27 15.13,52      57
 25   Krist, Menno       32       ORCF             11 8.01,79    35    A:23 14.22,84      54
 26   Weijden van der, Ron        MC NESSELANDE    14 8.05,27    32    B:22 13.11,32      --
 27   Engelen, Babs      38       ORCF             11 8.13,64    36    B:22 15.26,89      51
 28   Meijer, Hessel     53       ORCF             14 8.00,88    31    A:22 15.28,72      48
 29   Kats, Rene         47       ORCF             16 8.14,06    19    A:20  9.56,54      45
 30   Spijksman, Freek   50       ORCF             17 8.41,83    16    B:20 15.05,42      42
 31   Pander, Ronnie     17       ORCF             15 8.19,88    27    A:16 10.22,97      39
 32   Hoeksma, Jacob     34       ORCF             16 8.21,58    22    B: 9  5.07,46      36
 33   Mulder, Arien      23       ORCF             17 8.31,82    15    A:          -      33
 34   Veenstra, Rene     41       ORCF             16 8.14,85    20    B:          -      30
------------------------------------------------------------------------ 1/8 SUBFINAL ---------
 35   Soetedjo, Iqbal             MC NESSELANDE    13 7.59,79    33    A:16 10.07,12      --
 36   Marissen, Roelof   44       ORCF             15 8.34,99    30    B:14 10.22,83      28
 37   Boer de, Trinus    39       ORCF             10 8.27,72    38    B: 9  8.07,63      26
 38   Krist, Sikko       36       ORCF              8 7.56,84    39    A: 8  5.43,57      24
 39   W.Bonga, Evert     56       ORCF              8 8.30,60    41    A: 4  2.23,33      22
 40   Bosman, Herman     54       ORCF              2   57,31    44    B: 3  1.09,75      20
 41   Mulder, John       49       ORCF             10 6.06,18    37    A:          -      18
 42   Iest van der, Pieter 42     ORCF              8 8.29,87    40    B:          -      16
 43   Postma, Riekele    37       ORCF              7 7.49,60    42    B:          -      14
 44   Storm, Anne        51       ORCF              5 3.03,14    43    A:          -      12