1e race Nederlands Kampioenschap 2006 / MC Nesselande
          07-05-2006 at Boelenslaan
                                                        best heat =place
place name, first name            Club                  laps  time           laps   time     points
---------------------------------------------------------------------------------- FINAL ----------
  1   Werkhoven, Onno             ORCF                  21 8.13,33     5     79 30.03,34      400
  2   Caldenhove, Brian           HMRC                  20 8.21,87    19     78 30.06,99      360
  3   Visser, Nicky               Mc Nesselande         21 8.00,88     3     78 30.19,00      322
  4   Driesen, Edwin              ORCF                  21 8.00,31     1     78 30.25,16      290
  5   Schouten, John              RTZ                   21 8.10,25     4     77 30.20,45      260
  6   Meyendert, Mike             ORCF                  20 8.04,02    14     76 30.21,79      250
  7   Kuipers, Rene               ORCF                  21 8.00,69     2     75 30.05,40      240
  8   Sijm, Nico                  HMRC                  21 8.20,53     8     71 30.16,33      230
  9   Leurink, Rogiër             ORCD                  20 8.01,62    12     54 25.19,30      220
 10   Boer, Julien                Mc Nesselande         20 8.00,27    11     43 30.31,90      210
---------------------------------------------------------------------------- 1/2 SUBFINAL ---------
 11   Vermeulen, Eric             ORCF                  21 8.18,75     7    A:50 20.08,67     200
 12   Postma, Renze               ORCF                  20 8.08,66    15    A:50 20.11,45     192
 13   Caldenhove, Chris           HMRC                  18 8.18,34    42    B:49 20.15,62     184
 14   Vos, Robert                 HMRC                  19 8.10,65    28    B:49 20.23,04     176
 15   Kamping, Egbert             ORCF                  21 8.22,62     9    A:48 20.00,51     168
 16   Brouwer, Rene               ORCF                  20 8.15,08    18    B:47 20.09,71     160
 17   Barbier, Rene               ORCF                  19 8.09,66    27    A:45 20.09,38     152
 18   Galien van der, Meint       ORCF                  20 8.03,92    13    A:39 20.07,18     144
 19   Kielstra, Marco             ORCF                  21 8.17,53     6    B:23  9.11,72     136
---------------------------------------------------------------------------- 1/4 SUBFINAL ---------
 20   Weijden van der, Ron        ORCF                  19 8.09,29    26    B:36 15.00,53     120
 21   Gorter, Anne                ORCF                  19 8.04,29    20    B:35 15.01,98     114
 22   Meyer, Hessel               ORCF                  19 8.27,25    37    A:35 15.07,03     108
 23   Mulder, Arien               ORCF                  18 8.15,96    41    A:35 15.07,25     102
 24   Mei van de, Sikko           -                     19 8.04,71    21    A:35 15.25,04      96
 25   Möring, Michael             Mc Nesselande         19 8.09,16    24    B:31 15.05,10      90
 26   Eeden van den, Stefan       HMRC                  18 8.01,96    38    B:24 10.20,36      84
 27   Oostenbrugge, Ronald van    ORCF                  20 8.12,52    17    A:23  9.07,57      78
 28   Lantman, Johnny *)          Real 80               21 8.26,72    10    B:10  4.22,31      78
 29   Pander, Sikko               ORCF                  20 8.09,04    16    B:19  8.32,09      72
 30   Noordhoek, Erik             ORCF                  18 8.03,99    39    A:13  5.12,33      66
 31   Jurriens, Willem            Mcc Ostenwalde        19 8.09,18    25    A:10  4.14,92      60
 32   Polderman, Ralph            RTZ                   16 8.04,33    48    B: 7  2.49,39      56
 33   Es van, Vincent             RTZ                   19 8.08,33    23    A: 5  2.18,93      52
 34   Bosman, Herman              ORCF                  19 8.07,16    22    B: 3    52,19      48
---------------------------------------------------------------------------------- 1/8 SUBFINAL ---------
 35   Bijenhof, Ivar              -                     18 8.03,99    31    A:24 10.25,07      44
 36   Pander, Ronnie              ORCF                  18 8.15,96    30    A:23 10.08,96      40
 37   Geijtenbeek, Jan            ORCF                  19 8.23,09    36    A:23 10.14,86      36
 38   Arendsen, K.                RC club Twente        19 8.22,83    35    B:23 10.18,56      32
 39   Spijk, Johnny               ORCF                  17 8.04,44    45    B:22 10.09,12      28
 40   Prins, Siebolt              ORCF                  19 8.12,79    29    B:22 10.12,48      24
 41   Oostenbrugge, Wesley van    ORCF                  19 8.18,18    34    B:22 10.20,85      20
 42   Eding, Rob                  ORCF                  19 8.16,64    32    B:22 10.28,10      18
 43   Schanck, Janus              Mc Nesselande         16 8.18,74    51    A:21 10.22,10      16
 44   Lantman, Klaas              Real 80               18 8.22,31    43    A:21 10.22,69      14
 45   Koops, Gerard               ORCD                  16 8.36,80    52    B:20 10.18,78      12
 46   Hesp, Jelle                 HMRC                  19 8.16,79    33    A:17  6.59,49      10
 47   Huizinga, Jeroen            Model Racing Texel    17 8.01,23    44    B:11  4.47,10       8
 48   Soetedjo, Iqbal             ORCF                  18 8.12,50    40    B: 1    13,32       6
--------------------------------------------------------------------------------- 1/16 SUBFINAL ---------
 49   Luik, Richard               ORCD                  17 8.29,92    46    B:19 10.13,83       4
 50   Cedric, Moniz               HMRC                  16 7.15,97    47    A:          -       2
 51   Rinsma, Sjoerd              Mc Nesselande         16 8.10,53    49    A:          -       2
 52   Buys, Ron                   ORCF                  16 8.11,49    50    B:          -       2
 53   Mulder, John                ORCF                   7 3.46,86    53    A:          -       2
 
  *) 50 punten in mindering gebracht wegens het niet inzetten tijdens de finale!